Selline erinev ja ebatavaline tetra (kala)

Selline erinev ja ebatavaline tetra (kala)

Tetra - kala, mis kuulub haracini perekonda. Nende väikeste kalade kodumaa on Lõuna-Ameerika. Looduses elavad nad puhtaid jõgesid, mis on hapnikuga rikkad. Feed tetra (kala) toitub vastsete erinevate putukate ja pehmete ja delikaatsete osade vetikad.

Need kalad on kortsukad, mistõttu neid ei saa üksinda leida. Aquarium fish tetra ka ei saa elada üksi, ta vajab ettevõtet. Akvaariumi tuleks istutada taimedega, samuti kaunistuseks, ja siis kindlasti palun oma kala.

Tetra (kalad) ja nende sortid

Seal on mitu tosinat tetrafishi liiki, millest Amanda on kõige populaarsem akvaariumite elanik. See liik leiti Amazonase keskosas. Amanda on õrn ja pastelne värviline kala. Seda kala võib hoida ettevõttes koos säga või mõne muu rahumeelse akvaariumi kalaga, nagu koelurihtisami, mis on meeldiv ja harmooniline värv. Kuid selline kala on piisavalt kodus sisalduvaid probleeme.

Selline erinev ja ebatavaline tetra (kala)

Kuid näiteks sidruntetra on ideaalne võimalus kodus akvaariumi jaoks, see on absoluutselt tagasihoidlik ja väga rahulik.

Tuleb märkida, et tetra (kalad) on enamasti tagasihoidlikud ja on nende värvi tõttu väga populaarsed. Eespool näidatud kaladega saab konksida "krasnorotuyu" tetra (rummy-nose tetra), millel on erksavärv ja kontrastsus, samuti safiir Tetra.

Kodumaistel akvaariumitel saate sageli selliseid suurepäraseid kalu nagu klaas tetra. See nimi on saadud läbi läbipaistva korpuse, lisaks on kala sabal kontrastne punane koht.

Kõik ülalkirjeldatud kalad on täiesti kõikjalised. Nad saavad süüa nii elus, kuiv ja külmutatud toitu kui ka taimtoitu. Kuid siiski tuleks tetrafishi toitu valida hoolikalt.

On vaja toita punast nina tetra elusate või taimsete söötadega, mõnikord võib dieeti kasutada kunstlikke asendajaid.

Tetraalapähklid söövad täiesti igasugust toitu, mida annate neile. Kahtlemata eelistatakse eelistatavalt klaaskala elusat sööta - veretust, Daft, tubifexi, aga ka kuiva toitu ei loobu kunagi. Tasub meeles pidada, et rangelt soovitatakse tetreid söödata kuiva toiduga, sest sel juhul arenevad kalad väga halvasti ja kasvavad. Samuti võivad nad olla pehmete kastmetega väikesed putukad või vastsed.

Tetra von Rio toidab igat liiki nii elus kui ka kuiva toitu, peamine on veenduda, et toit ei ole liiga suur.

Peegel tetra tuleks toita väikeste koorikloomade, väikeste veega ja pinna putukatega, samuti tükeldatud torukujulistega.

Diamond tetra tuleb süüa väga mitmekesine ja rikkalik. Tema dieedil peab olema elav toit ja ainult aeg-ajalt võite söödaga toita.

Tetra laternat toidetakse väikese ja toiteväärtusega toiduga - daphia, tükeldatud torukujulised, grindal.

Related news

  • Remember before there was such a band - Billy Pook And how is it written in English
  • How to automate a small store
  • Numerology. The Meaning of Numbers and Their Interaction
  • Silouan Athoskys relics in Bryansk as part of the celebration of the 1000th anniversary of the presence of Russian monasticism on the Holy Mount Athos
  • The main activities of organizations and the state
  • Selline erinev ja ebatavaline tetra (kala) Selline erinev ja ebatavaline tetra (kala) Selline erinev ja ebatavaline tetra (kala) Selline erinev ja ebatavaline tetra (kala) Selline erinev ja ebatavaline tetra (kala) Selline erinev ja ebatavaline tetra (kala) Selline erinev ja ebatavaline tetra (kala) Selline erinev ja ebatavaline tetra (kala) Selline erinev ja ebatavaline tetra (kala) Selline erinev ja ebatavaline tetra (kala)