Tehnika Cecil Lupan: õppimine peaks tooma rõõmu

Tehnika Cecil Lupan: õppimine peaks tooma rõõmu

Cecile Lupani meetod ei ole teaduslik: see käsitleb laste looduslikku ja mitmepoolset arengut, võttes arvesse nende omadusi ja individuaalsust. Cecil Lupan arendas tehnikat mitte psühholoogina, vaid kahe tütre emaks, kes soovis lapsi varakult õpetada, et õppida maailma erinevate vahenditega.

Tehnika Cecil Lupan: õppimine peaks tooma rõõmu

Kuidas tegi tehnika Cecil Lupan

Pärast oma vanema tütre sünnitust võttis Cecil suurt huvi Glen Domani tehnika vastu. Infektsioon Gleni ja tema ideede entusiastlikkusesse oli ta oma tütrega kaasatud, kasutades matemaatilisi kaarte punktidega. Ta suutis saavutada väheolulisi tulemusi, kuid ta ei suutnud lapsele täielikult huvi tunda. Siis läks Lupan Domani meetodilt kõrvale, kuid samal ajal säilitas oma põhimõtted, mida ta pidas õigeks:

1. Parimad laste õpetajad on nende vanemad.

2. Mängukoolitus tuleks enne lapse väsimist lõpetada.

3. Ärge kontrollige oma beebi.

4. Huvi tuleb säilitada uute ideede ja kiirusega.

Nende nelja põhimõtte alusel töötati välja Cecil Lupani varase arengu meetod. Lisaks kasutas ta mitmesugustes raamatutes kogutud teavet ja tema teatrikoolitust. Doman Cecili karmidele printsiipidele lisandus loovus, lõbus ja emotsionaalsus. Järk-järgult arendas Lupan välja laste harjutuste ja mängude süsteemi, mille eesmärk on paljastada nende potentsiaali ja isiklike omaduste kujunemist.

Tehnika Cecil Lupan: põhiprintsiibid

Vastavalt Domani meetodile tuleb lapsi koolitada, järgides ranget ajakava. Kuid Cecile on veendunud, et on vaja läbi viia õppetunde, pidades silmas, et laps on praegu huvitatud. On vaja arendada oma sünnipäraseid võimeid. Ta ei toeta ka Domani soovitusi laste aju koormamiseks teabega. Aju on loomulikult teadmiste aardekangas. Kuid Cecili sõnul ei anna see lähenemine positiivseid tulemusi: lapsele tuleb õpetada saadud teavet üldistada ja töödelda. Cecil Lupani meetod põhineb ideel, et õppimine peaks olema huvitav, see toob rõõmu lapsele ja vanematele.

Lupani tehnika tunnused

Cecili välja töötatud tehnika peamine idee on see, et lapsed ei vaja patroniseerivat tähelepanu, nad vajavad tähelepanu huvi. Lapsed tunnetavad lapsevanemate ülemäärast hooldust ja lapsevanemate hooldust kui isikliku ruumi rikkumist. Lapsele tuleb anda ennast sagedamini, et ta saaks temale huvitavaid asju teha.

Ja loomulikult, püüdes oma lapse intellekti arendada, ärge unustage tema tundeid. Laps vajab armastust, kallistusi ja suudlusi. Lapsed, kindlad, et nende vanemad armastavad neid, arenevad kiiremini, huvides tajuda nende ümbritsevat maailma. Nad püüavad rohkem õppida ja kohaneda ideaalselt mis tahes sotsiaalse grupiga.

Cecile Lupan suutis vanemaid veenda, et nad suudavad juhtida lapse potentsiaalset talenti õiges suunas. Ilma selle metoodika, mitte üks varajase arengu keskus (Moskva - pole erand). Üks selle meetodi eeliseid on see, et laste hariduse ja arenduse jaoks ei ole vaja osta mingeid erivahendeid - kõik, mis on vajalik, on igaühe käeulatuses.

Related news

  • What is an intrauterine device
  • Treatment of dry eye syndrome is better not to delay
  • How to get rid of hiccups quickly
  • Adjika from green tomatoes - cooking recipes
  • Reproduction and Transplantation Zamiokulkas
  • Tehnika Cecil Lupan: õppimine peaks tooma rõõmu Tehnika Cecil Lupan: õppimine peaks tooma rõõmu Tehnika Cecil Lupan: õppimine peaks tooma rõõmu Tehnika Cecil Lupan: õppimine peaks tooma rõõmu Tehnika Cecil Lupan: õppimine peaks tooma rõõmu Tehnika Cecil Lupan: õppimine peaks tooma rõõmu Tehnika Cecil Lupan: õppimine peaks tooma rõõmu Tehnika Cecil Lupan: õppimine peaks tooma rõõmu Tehnika Cecil Lupan: õppimine peaks tooma rõõmu Tehnika Cecil Lupan: õppimine peaks tooma rõõmu